« Wróć

Oferta

Oferujemy wielofunkcyjne rozwiązania drukowania, kopiowania, faksowania, skanowania i zarządzania dokumentami. Posiadamy urządzenia nowe i poleasingowe renomowanych marek, co zobowiązuje nas do rzetelnej pracy i profesjonalnej obsługi klienta.

Produkty, zakres usług i nasze sugestie mają możliwie szybko i efektywnie zaspokoić indywidualne oczekiwania każdego klienta. Rozmowa z doradcą pozwoli rozpoznać jego rzeczywiste potrzeby i dopasować odpowiednie urządzenie. Zadaniem naszych handlowców jest zaproponowanie rozwiązania, które łączy jednocześnie wzrost produktywności ze zmniejszeniem kosztów. Doradca przedstawi również dogodne formy finansowania inwestycji jak: sprzedaż gotówkowa, leasing czy dzierżawa.

Kompletny zakres produktów naszej firmy zawiera m.in.:
 • rozwiązania dla biura takie jak: urządzenia wielofunkcyjne, kopiarki i drukarki czarno-białe oraz kolorowe;
 • rozwiązania do profesjonalnej, masowej cyfrowej produkcji dokumentów, takie jak wysokonakładowe drukarki cyfrowe – kolorowe i monochromatyczne;
 • szeroki asortyment niszczarek biurowych oraz wysokowydajnych niszczarek profesjonalnych: plotery;
 • materiały eksploatacyjne i części zamienne – oryginalne i kompatybilne.

W ofercie produktów Konica Minolta można znaleźć różnorodne serie urządzeń, obejmujące pełen zakres dziedzin cyfrowego przetwarzania obrazu. Wszystkie innowacyjne rozwiązania sprzętowe – od systemów druku produkcyjnego bizhub PRO i bizhub PRESS, przez elastyczne, wielofunkcyjne urządzenia bizhub o różnych prędkościach drukowania, aż po wydajne drukarki laserowe i małe, ale szybkie urządzenia all-in-one – gwarantują doskonałą jakość wydruku kolorowego i czarno-białego. Wszystkie urządzenia Konica Minolta gwarantują doskonałą jakość wydruku kolorowego i czarno-białego.

 

 

HSM to niszczarki do każdego zastosowania. Niszczą papier, karty kredytowe, płyty CD i DVD, tnąc je w paski lub ścinki. Mogą też bezpowrotnie zniszczyć nośniki USB, klisze, folie czy nawet całe dyski twarde. W palecie produktów  HSM znajdą Państwo niszczarki odpowiednie zarówno dla biur tradycyjnych i domowych, jak i dla działów informatycznych, a także do profesjonalnego niszczenia dokumentacji. Niezmienną cechą produktów HSM jest najwyższa jakość urządzeń „Made in Germany”.

Plotery atramentowe to nic innego jak wielkoformatowa drukarka. Urządzenie to zostało stworzone z myślą drukowania grafik wektorowych oraz rastrowych o dowolnych wymiarach. Plotery znajdują zastosowanie w druku różnego rodzaju map tematycznych, planów, schematów, rysunków technicznych, plakatów i wielu innych.

W naszej ofercie znajdą Państwo plotery umożliwiające pracę z dużymi formatami, takimi jak A2, A1, a nawet A0. Prezentowane przez nas urządzenia cechuje wysoka wydajność oraz dokładność wydruku w kolorze.

Nowe czy używane?

Sprzęt używany jaki Państwu oferujemy nie oznacza wydruków i kopii gorszej jakości. Daje jedynie możliwość zakupu maszyn w przystępnych cenach, o wiele niższych niż w przypadku urządzeń nowych. Niejednokrotnie są to kopiarki, drukarki czy plotery bogato wyposażone w dodatkowe opcje. Podobnie jak przy dzierżawie, zakup kopiarki/drukarki używanej usprawni pracę w biurze bez ponoszenia wysokich kosztów związanych z zakupem nowej maszyny. Używane plotery czy wysokowydajne drukarki cyfrowe mogą doposażyć park maszynowy drukarni lub punktów usługowych.

Wszystkie urządzenia z naszej oferty objęte są gwarancją na dogodnych warunkach.

Dlaczego warto wybrać produkt z naszej oferty?

Ponieważ oferujemy:

 • bogatą ofertę urządzeń nowych i używanych,
 • akcesoria i materiały eksploatacyjne,
 • możliwość testowania sprzętu przed zakupem,
 • profesjonalną obsługę i indywidualne doradztwo,
 • gwarancję na dogodnych warunkach,
 • dostawę i instalację sprzętu pod wskazany adres,
 • wykwalifikowany serwis.
 
Zwroty / odstąpienie od umowy

Konsument lub Przedsiębiorca z uprawnieniami Konsumenta ma możliwość odstąpienia od umowy zawartej na odległość i zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty jego zakupu.

Zwrot możliwy jest pod warunkiem, że:

 • zwracany towar jest w stanie niepogorszonym i nie nastąpiło jego zużycie, posiada oryginalne nieuszkodzone opakowanie oraz dowód zakupu (paragon fiskalny/faktura);
 • w przypadku tonerów i innych materiałów eksploatacyjnych oraz części możliwość zwrotu istnieje tylko wtedy, gdy nie były one montowane w urządzeniu, a w przypadku gdy posiadają zabezpieczenia przed otwarciem w postaci plomb/szczelnie zamkniętej folii, zabezpieczenia te pozostają w stanie nienaruszonym.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy należy złożyć stosowne oświadczenie w terminie 14 dni od dnia odebrania towaru na piśmie i wysyłać je na adres: PHU BIUROTECH, ul. Częstochowska 25, 62-800 Kalisz lub e-mailem na jeden z adresów: info@biurotech.net.pl, kopiarki@biurotech.net.pl

Zapakowane produkty należy odesłać na koszt Kupującego na adres: PHU BIUROTECH, ul. Częstochowska 25, 62-800 Kalisz 

Zwroty będą rozpatrzone w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Zgłoszenie zwrotu, powinno posiadać pełne dane Kupującego, numer kontaktowy oraz numer konta bankowego do zwrotu. 

Towar, którego zwrot nie zostanie uznany (odesłany po wymaganym terminie, nie zawierający dowodu zakupu, uszkodzony), będzie odesłany na koszt Kupującego.

Prosimy o staranne pakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu. Towar uszkodzony podczas transportu w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia przesyłki przez Kupującego nie podlega zwrotowi/wymianie.

Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.